Wpisy użytkownika ping z dnia 23 kwietnia 2009

Liczba wpisów: 1

ping
 
Witajcie.
Dzisiaj pojawiła się opcja wstawiania obrazków do wpisu. Aby dodać zdjęcie do wpisu należy kliknąć na link "Wstaw zdjęcie".
ri.pinger.pl/(…)pignger-add-image-1.png…
Pojawi się formularz w którym nalezy wybrać plik obrazka i kliknąć "Wstaw".
ri.pinger.pl/(…)pinger-add-image-2.png…
Po załadowaniu pliku pojawi się komunikat i zdjęciewstawi się automatycznie do treści wpisu w postaci linku.
ri.pinger.pl/(…)pinger-add-image-3.png…
Po dodaniu wpisu zdjęcie wyświetli się w postaci obrazka wewnątrz wpisu w miejscu w którym został wklejony link do niego. Aby upewnić się, że obrazki są we właściwych miejscach, możecie skorzystac w opcji podglądu wpisu.


Następną opcją jest "Muszę przeczytać".
ri.pinger.pl/(…)pinger-have-read.png…
Po wybraniu tej opcji blog zostanie dodany do zakładki "Muszę" na Waszym blogu. Dodajcie tam te blogi, których wpisy koniecznie musicie codziennie przeczytać. Blogi z tej zakładki nie wyświetlają się w panelu bocznym osobom odwiedzającym wasz profil, więc nikt oprócz Was nie bedzie wiedział, jakie blogi dodaliście do tej grupy.

Zwinięty także został panel z informacjami na Waszych miniblogach. Można go rozwinąć klikając na link "Pokaż więcej". *Po rozwinięciu go na swoim blogu i na stronie głównej, będzie widoczny za każdym razem.*

Wszelkie błędy lub sugestie dotyczące serwisu możecie zgłaszać jak dotyczas na dwa sposoby: poprzez prywatną wiadomość, lub e-mail.

Pozdrawiamy.
  • awatar canislupus: A ja nie chcę mieć zwiniętego panelu z informacjami. Chcę żeby był pokazany, tak jak zawsze był. Mam cały czas sobie klikać jak otwieram bloga? Jest gdzieś opcja pozwalająca na ukazywanie panelu CAŁY CZAS?
  • awatar Holly Golightly.: Dokładnie, ja też chcę rozwinięty. I kolejność po prawej stronie, żeby "wpisy" znów były nad "komentarzami"
  • awatar ping: @Samotna Wilczyca: kliknij na "Pokaż więcej" i panel będzie pokazywany.
Pokaż wszystkie (88) ›